Dzień dobry, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.