Witam, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia dobór mebli ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.