Witam, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.