Hej, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.