Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.