Hej, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.