Hej, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.