Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.