Dzień dobry, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.