Witajcie, szukałem informacji o aranżacji i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.