Cześć, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.