Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.