Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.