Witam, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.