Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.