Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.