Witajcie, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.