Hej, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.