Hej, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.