Cześć, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.