Dzień dobry, szukałem informacji o aranżacji i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.