Witam, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.