Cześć, przeglądałem forum i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.