Hej, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.