Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.