|
|
|
Čauko všetci, nedávno som si všimol, ako veľa hráčov kompletne prechádza na hranie priamo cez smartfón. Úprimne povedané, že je to celkom pohodlné, hlavne, keď má človek chvíľu času pri čakaní. Môj názor je taký, že softvérové riešenia, ako je práve spin granny app, bežia o dosť rýchlejšie než staré stránkové verzie, ktoré sa mnohokrát sekajú. Okrem toho som si všimol si, že mobilné bonusy sú neraz zaujímavejšie, než tie klasické na počítači. Kto vie, či sa nás týmto spôsobom snažia viac primäť k inštalácii, ničmenej ak to funguje takto plynulo, tak prečo to celkom fuk. Pôsobí to na mňa tiež, že bezpečnosť v mobilnej verzii oveľa lepšie, napríklad vďaka biometrike. Aké sú vaše skúsenosti s hraním cez mobil vy ostatní? Preferujete skôr dedikovaný softvér, alebo stále nedáte dopustiť webovému prehliadanie? Dajte vedieť vaše skúsenosti pod diskusie, dosť by ma zaujímalo vedieť, zda som v tom jediný. |
|