|
|
Cześć, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze. |
|