Meredith75 發表於 2026-6-12 00:11:04

Just want to say Hello!

Nazdar všetci, nedávno som si všimol si, že obrovské množstvo hráčov prechádza na hranie výhradne v mobile. Osobne si myslím, že je to celkom super, predovšetkým, keď človek pár minút času pri čakaní. Môj osobný názor je taký, že moderné softvérové riešenia, ako je napríklad spin granny app for ios, šlapú oveľa svižnejšie než webové verzie, ktoré sa často zasekávajú. Okrem toho si všimol, že mobilné bonusy sú neraz zaujímavejšie, než tie bežné na desktope. Je možné, či sa vývojári takto pokúšajú viac smerovať ku sťahovaniu, ale ak to ide tak plynulo, tak to úplne fuk. Pôsobí to na mňa aj, že v mobilnej verzii o niečo lepšie, napríklad vďaka odtlačku prsta. Aké sú vaše skúsenosti vy s mobilným vy ostatní? Preferujete radšej aplikácie, alebo aj naďalej nedáte dopustiť klasickému prehliadač? Napíšte vaše skúsenosti do komentárov, vážne by ma zaujímalo vedieť, zda som jediný.
頁: [1]
查看完整版本: Just want to say Hello!